Bestuur TTC NODO

Zwaenepoel Bob

 

Heirman Hubert

Sterkens Kevin

 

 

 

Joris Albert

Claes Irene

 Zwaenepoel Luc

 

 Van Geel Charles

 

 

Geusens Eliane

 

 

Sterkens Ronny

Mortier Erwin 

Cools Philip

Voorzitter TTC Nodo

Secretaris VTTL

Secretaris SPORTA

Jeugdverantwoordelijke TTC Nodo

Verantwoordelijke tornooien

Verantwoordelijke G sport

Contactpersoon organisaties Ekeren

Penningmeester

Interclubleider dames

Ombudsman TTC Nodo

Interclubleider VTTL nationaal

 Materiaalmeester

Lokaalbezetting

Barverantwoordelijke

Ledenadministratie

Subsidiedossiers

Sportraad Ekeren

Interclubleider VTTL

Sponsoring 

Raadslid

robert_zwaenepoel@telenet.be  

 

hheirman@skynet.be

Kevin.sterkens@gmail.com

 

 

 

 berre.joris@telenet.be

ireentje.claes@gmail.com  

 luc.zwaenepoel@telenet.be 

 

 cvangeel@telenet.be

 

 

hheirman@skynet.be

 

 

ronny.sterkens@telenet.be

erwin@tecnospace.com 

cools_philip@skynet.be 

Jeugdcommissie TTC NODO

Lenders Robert

Hermans Veronik

Mommers Tony

Moens Bart

Dupont Marc

Sterkens Kevin

Coesemans Emma

Mortier Arno