Bestuur TTC NODO

Zwaenepoel Bob

 

Heirman Hubert

Sterkens Kevin

 

Joris Albert

Zwaenepoel Luc

 

Van Geel Charles

 

 

Geusens Eliane

 

 

Sterkens Ronny

Mortier Erwin 

Craen Dirk

 

Voorzitter TTC Nodo

Secretaris VTTL

Secretaris SPORTA

Jeugdverantwoordelijke TTC Nodo

Contactpersoon organisaties Ekeren

Penningmeester

Ombudsman TTC Nodo

Interclubleider VTTL nationaal

 Materiaalmeester

Lokaalbezetting

Barverantwoordelijke

Ledenadministratie

Subsidiedossiers

Sportraad Ekeren

Interclubleider VTTL

Sponsoring 

Raadslid

 

robert_zwaenepoel@telenet.be  

 

hheirman@skynet.be

Kevin.sterkens@gmail.com

 

berre.joris@telenet.be

luc.zwaenepoel@telenet.be 

 

 cvangeel@telenet.be

 

 

hheirman@skynet.be

 

 

ronny.sterkens@telenet.be

erwin@tecnospace.com 

dirk@craen.net

Jeugdcommissie TTC NODO

Legon Ivo

Legon Axl

Hermans Veronik

Mommers Tony

Moens Bart

Dupont Marc

Sterkens Kevin

Coesemans Emma

Mortier Arno