NODO nieuws Flash » Trainingen » Trainingsgroepen

Trainingsgroepen

Dinsdagavond trainingsgroep Wim M. 

- Moens Lander                                           - Verbeeck Jonas 

- Moens Jordi                                               - Thys Arne

- Legon Axl                                                    - Mortier Arno

- Van Agtmael Lex                                      - Vermeulen Len

- Walravens Aaron 

- Coesemans Sarah

- Coesemans Emma 

- Coesemans Wouter 

- Van der Poel Daan

- Slegers Jesper

- Dupont Lander 

Dinsdagavond A groep trainingsgroep Fons L. 

- Raassen Nik

- Krolls Timme

- Criel Gerald 

- Van Renterghem Lode

- Mommers Brian

- Meulemans Gert 

- Craen Dirk 

- Van Tichel Carine

- Van Mechelen Karen

- Zwaenepoel Karlien

- Lambrechts Dominique

- Keuppens Nathalie

Woensdagavond trainingsgroep Kevin S. 

- Cheng Levy                                                - Palinckx Elise

- De Bruyn Ariën                                         - Restieau Jarne

- De Haes Jack                                            - Schraepen Tuur

- De Reydt Stef                                           - Simons Eva

- De Schutter Sem                                    - Waegeman Cedric

- Destenay Yordi                                        - Waegeman Thomas 

- Dhooghe Jannes                                    - Alleene Till

- El Kaddouri Nawfal                               - El Kaddouri Melek

- Embrechts Mateo 

- Helsen Lars

- Monsieur Tars

- Murat Emirkan

Woensdagavond trainingsgroep Arno M.

- Vandenvonder Nathan                             - Engelbeen Hendrik

- Legon Thibo                                                  - Gabriëls Alec

- Van der Poel Daan                                      - Van Landeghem Yonoo

- Wuytack Joppe                                            - Holthof Laurens

- Huijbrechts Alexander                              - Palinkcx Arthur

- Vanagtmael Flor                                         - Ramboer Luca

- Brouwers Robin 

- Boljau Jonas

- Segers Jonas

- Dhooghe Antoon

- Walravens Arno

- Snijders Milan

Donderdagavond trainingsgroep Wim M. 

- Coesemans Wouter                                     - Van Agtmael Lex

- Coesemans Emma                                      - Slegers Jesper 

- Coesemans Sarah                                       - Vermeulen Len

- Thys Arne                                                        - Wuytack Joppe

- Walravens Aaron                                          - Snijders Milan

- Legon Axl                                                        - Engelbeen Hendrik

- Van der Poel Daan                                       - Palinckx Arthur

- Verbeeck Jonas 

- Dupont Lander

Vrijdagavond trainingsgroep Arno M.

- Boljau Jonas                                               - Segers Jonas 

- Brouwers Robin                                        - Van Landeghem Yonoo

- De Schutter Sem                                       - Vanagtmael Flor

- Destenay Yordi                                          - Vandenvonder Nathan

- Dhooghe Antoon                                      - Waegeman Cedric

- Gabriëls Alec                                              - Waegeman Thomas

- Holthof Laurens                                        - Walravens Arno

- Huijbrechts Alexander

- Legon Thibo

- Monsieur Tars

- Ramboer Luca 

- Schraepen Tuur