NODO nieuws Flash » Trainingen » Trainingsgroepen

Trainingsgroepen

Dinsdagavond van 18.00- 19.30 uur (Malaise Wim)

Mortier Arno

Moens Lander

Moens Jordi

Coesemans Wouter

Coesemans Emma

Coesemans Sarah

Thys Arne

Walravens  Aaron

Legon Axl

Van der Poel Daan

Verbeeck Jonas

Dupont Lander

Van Agtmael Lex

Slegers Jesper

Vermeulen Len

Dinsdagavond van 19.30- 21.00 uur (Lauwers Fons) (deze training is om de twee weken)

Brouwers Rudy

Slegers Chris

Coesemans Jan

Criel Gerald 

Hermans Veronik

Keuppens Nathalie 

Zwaenepoel Karlien

Krols Timme

Lambrechts Dominique

Meulemans Gert

Mommers Tony

Mommers Brian

Raassen Nik

Soffers Paul

Van den Wyngaert Nancy

Van der Poel Pieter

Van Mechelen Karen

Van Renterghem Lode

Van Steenvoort LotteVan

Tichel Carine

Van Mol Martine

 

Woensdagavond van 16.30- 18.00 uur (Sterkens Kevin)

De Bruyn Arian

Helsen Lars

Monsieurs Tars

De Schutter Sem 

Schraepen Tuur

Waegeman Cedric 

Waegeman Thomas

Destenay Yordi

Murat Emirkan

Pattyn Joppe

Van Gestel Keanu

De Haes Jack

D hooghe Jannes

El Kaddouri Nawfal 

Wens Toon

Cheng Levy

Simons Eva

Woensdagavond van 18.00- 19.30 uur (Mortier Arno)

Wuytack joppe

Snijders Milan

Van der Poel Daan 

Engelbeen Hendrik

Van Landeghem Yonoo

Gabriels Alec

Walravens Arno

 Ramboer Luca

Vandenvonder Nathan 

Legon Thibo 

Brouwers Robin

D hooghe Antoon

Huijbrechts Alexander

Segers Jonas

Holthof Laurens

Boljau Jonas

Vanagtmael Flor

Palinckx Arthur

Donderdagavond 17.30- 19.00 uur (Malaise Wim)

Coesemans Wouter

Coesemans Emma

Coesemans Sarah

Thys Arne

Walravens  Aaron

Legon Axl

Van der Poel Daan

Verbeeck Jonas

Dupont Lander

Van Agtmael Lex

Slegers Jesper

Vermeulen Len

Wuytack joppe

Snijders Milan

Van der Poel Daan 

Engelbeen Hendrik

Palincxk Arthur

Donderdagavond 19.00- 20.30 uur (Malaise Wim)

Mortier Arno

Moens Lander

Moens Jordi

Aanvulling met senioren vanaf C6 tot A

Vrijdagavond van 17.00- 18.30 uur (Mortier Arno) 

Vanagtmael Flor

Van Landeghem Yonoo

Gabriels Alec

Walravens Arno 

Ramboer Luca

Vandenvonder Nathan

Legon Thibo 

Brouwers Robin

D hooghe Antoon

Huijbrechts Alexander

Segers Jonas

Holthof Laurens

Boljau Jonas

Monsieurs Tars

Waegeman Cedric 

Waegeman Thomas

Destenay Yordi

De Schutter Sem 

Schaepen Tuur